Sets | Points | Home Team | Start Time | Away Team | Points | Sets |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 15th May Mixed Division 2 | ||||||
4.0 | 4 | Chesh Oaks B | 6:15pm | Wrexham C | 5 | 5.0 |
1.0 | 1 | Tarvin | 6:15pm | Neston | 8 | 8.0 |
Wed 15th May Mixed Division 3 | ||||||
4.0 | 4 | Upton | 6:15pm | Helsby B | 4 | 4.0 |
Wed 15th May Mens Division 1 | ||||||
6.0 | 6 | Wrexham A | 6:15pm | Heswall | 6 | 6.0 |
Wed 15th May Mens Division 2 | ||||||
6.0 | 6 | Glan Aber A | 6:15pm | Hoole C | 4 | 4.0 |
Wed 15th May Ladies Division 2 | ||||||
6.0 | 6 | Kelsall | 6:15pm | Thornton H | 3 | 3.0 |
5.0 | 5 | Hoole B | 6:15pm | Overton | 4 | 4.0 |
Wed 15th May Ladies Division 3 | ||||||
8.0 | 8 | Malpas | 6:15pm | Hollies B | 0 | 0.0 |
Thu 16th May Mens Division 1 | ||||||
Chester A | 6:15pm | Hollies A | ||||
Thu 16th May Mens Division 2 | ||||||
Hoole B | 6:15pm | Helsby A | ||||
Thu 16th May Ladies Division 1 | ||||||
Brymbo | 6:15pm | Helsby A | ||||
Thu 16th May Ladies Division 2 | ||||||
Chesh Oaks B | 6:15pm | Chester A | ||||
Chester B | 6:15pm | Tarvin | ||||
Thu 16th May Ladies Division 3 | ||||||
Helsby B | 6:30pm | Hoole C | ||||
Helsby C | 6:30pm | Hoylake | ||||
Thu 16th May Veterans Division 1 | ||||||
Hollies | 11:00am | Wrexham | ||||
Fri 17th May Mixed Division 1 | ||||||
2.0 | 2 | Mold A | 6:30pm | Wrexham A | 7 | 7.0 |
Fri 17th May Mixed Division 2 | ||||||
8.0 | 8 | Helsby A | 6:15pm | Hoylake | 0 | 0.0 |
Fri 17th May Mens Division 1 | ||||||
0.0 | 0 | Hollies B | 6:15pm | Hoole A | 8 | 8.0 |
Fri 17th May Veterans Division 1 | ||||||
Heswall | 11:00am | Hoole | ||||
Sat 18th May Mens Division 2 | ||||||
7.0 | 7 | Wrexham B | 10:00am | Glan Aber B | 2 | 2.0 |
Sun 19th May Mixed Division 1 | ||||||
8.0 | 8 | Hoole A | 4:00pm | Chester B | 1 | 1.0 |
Sun 19th May Mixed Division 2 | ||||||
0.0 | 0 | Glan Aber | 10:00am | Chesh Oaks A | 8 | 8.0 |
Sun 19th May Mens Division 1 | ||||||
Hoylake | 10:00am | Chester B | ||||
Sun 19th May Mens Division 3 | ||||||
4.0 | 4 | Tattenhall | 1:00pm | Helsby B | 6 | 6.0 |
Chesh Oaks | 5:00pm | Chester D | ||||
Sun 19th May Ladies Division 1 | ||||||
8.0 | 8 | Mold | 10:00am | Glan Aber A | 0 | 0.0 |
7.0 | 7 | Hoole A | 10:00am | Chesh Oaks A | 3 | 3.0 |
2.0 | 2 | Hollies A | 10:00am | Wrexham | 6 | 6.0 |
Mon 20th May Mixed Division 1 | ||||||
8.0 | 8 | Wrexham A | 6:15pm | Port Sunlight | 0 | 0.0 |
Mon 20th May Mixed Division 3 | ||||||
3.0 | 3 | Chester C | 6:15pm | Hooton | 8 | 8.0 |
Mon 20th May Ladies Division 2 | ||||||
3.0 | 3 | Chester B | 6:15pm | Chester A | 6 | 6.0 |
Mon 20th May Ladies Division 3 | ||||||
8.0 | 8 | Glan Aber B | 6:15pm | Helsby C | 0 | 0.0 |
Mon 20th May Veterans Division 1 | ||||||
Alsager | 12:00pm | Hollies | ||||
Chester | 2:00pm | Heswall | ||||
Tue 21st May Mixed Division 1 | ||||||
Chester A | 6:15pm | Wrexham B | ||||
Tue 21st May Mens Division 3 | ||||||
Chester C | 6:15pm | Hoole D | ||||
Tue 21st May Ladies Division 3 | ||||||
Hoole C | 6:15pm | Chester C | ||||
Wed 22nd May Mixed Division 2 | ||||||
Tarvin | 6:15pm | Helsby A | ||||
Wed 22nd May Mens Division 2 | ||||||
Glan Aber A | 6:15pm | Hoole B | ||||
Wed 22nd May Mens Division 3 | ||||||
Port Sunlight | 6:15pm | Chesh Oaks | ||||
Wed 22nd May Ladies Division 1 | ||||||
Wrexham | 6:15pm | Brymbo | ||||
Wed 22nd May Ladies Division 2 | ||||||
Hoole B | 6:15pm | Chester B | ||||
Thu 23rd May Mixed Division 3 | ||||||
Chester C | 6:15pm | Hoole C | ||||
Thu 23rd May Mens Division 1 | ||||||
Heswall | 6:15pm | Hollies B | ||||
Hoole A | 6:15pm | Chester B | ||||
Thu 23rd May Mens Division 2 | ||||||
Helsby A | 6:15pm | Wrexham C | ||||
Thu 23rd May Ladies Division 1 | ||||||
Chesh Oaks A | 6:15pm | Hollies A | ||||
Helsby A | 6:30pm | Glan Aber A | ||||
Thu 23rd May Ladies Division 2 | ||||||
Chester A | 6:15pm | Overton | ||||
Tarvin | 6:15pm | Kelsall | ||||
Thornton H | 6:15pm | Chesh Oaks B | ||||
Thu 23rd May Ladies Division 3 | ||||||
Hoylake | 6:15pm | Malpas | ||||
Thu 23rd May Veterans Division 1 | ||||||
Hoole | 2:00pm | Wrexham | ||||
Fri 24th May Mixed Division 2 | ||||||
Wrexham C | 6:15pm | Neston | ||||
Fri 24th May Mixed Division 3 | ||||||
Helsby B | 6:15pm | Hoole C | ||||
Fri 24th May Mens Division 1 | ||||||
Hollies A | 6:15pm | Wrexham A | ||||
Fri 24th May Mens Division 2 | ||||||
Mold | 6:30pm | Wrexham B | ||||
Fri 24th May Mens Division 3 | ||||||
Helsby B | 6:15pm | Tarvin | ||||
Sat 25th May Mixed Division 2 | ||||||
Hoylake | 2:00pm | Chesh Oaks A | ||||
Sat 25th May Mixed Division 3 | ||||||
Wrexham D | 10:00am | Mold B | ||||
Sat 25th May Ladies Division 2 | ||||||
Overton | 10:00am | Thornton H | ||||
Sun 26th May Mixed Division 1 | ||||||
Hoole A | 4:00pm | Chester A | ||||
Hoole B | 10:00am | Chester B | ||||
Wrexham B | 10:00am | Mold A | ||||
Sun 26th May Mixed Division 2 | ||||||
Glan Aber | 6:15pm | Chesh Oaks B | ||||
Sun 26th May Mixed Division 3 | ||||||
Hollies | 6:15pm | Upton | ||||
Sun 26th May Mens Division 1 | ||||||
Hoylake | 10:00am | Chester A | ||||
Sun 26th May Mens Division 2 | ||||||
Glan Aber B | 10:00am | Hoole C | ||||
Sun 26th May Mens Division 3 | ||||||
Chester D | 10:00am | Tattenhall | ||||
Sun 26th May Ladies Division 1 | ||||||
Mold | 10:00am | Hoole A | ||||
Sun 26th May Ladies Division 3 | ||||||
Hollies B | 10:00am | Helsby B | ||||
Mon 27th May Mixed Division 1 | ||||||
Chester B | 6:15pm | Wrexham A | ||||
Port Sunlight | 6:15pm | Chester A | ||||
Mon 27th May Mixed Division 3 | ||||||
Mold B | 6:15pm | Chester C | ||||
Mon 27th May Mens Division 2 | ||||||
Wrexham C | 6:15pm | Glan Aber A | ||||
Tue 28th May Mens Division 1 | ||||||
Chester B | 6:15pm | Heswall | ||||
Tue 28th May Ladies Division 3 | ||||||
Chester C | 6:15pm | Hollies B | ||||
Hoole C | 6:15pm | Hoylake |